| Termo7 a întrebat:

Imi poate spune cineva daca in anii precedenti au fost ceva reduceri destul de mari pe PC Garage in perioada aprilie-iunie, si daca aceste reduceri vor fi valabile si anul acesta?

1 răspuns:
| KodrutZ a răspuns:

Fugi breh cu prostiile. Inca mai crezi in reduceri? Garaju' de regula are preturi mai mari decat media, dar poti obtine din teava 4% reducere cu un pic de efort. 1 - membru mygarage, un pic de reputatie dupa cateva posturi, primesti 3% reducere
2 - codul meu de voucher, desigur
In functie de ce vrei sa iei, e posibil sa iesi mai bine din alte parti (sunt client destul de fidel garajului, dar nu sunt cretin sa dau mai mult ca sa primesc mai putin, sau de exemplu sa iau harduri de la ei cand de la vexio le iau pe alea cu 2 ani garantie mai ieftin cu 8-10% si primesc si 3 ani de garantie pe deasupra.