| Caprariu_Vlad_2001 a întrebat:

Imi puteti spune cam in ce perioada o sa apara ofertele de Craciun? Adica cam de pe ce data? Va multumesc!

Răspuns Câştigător
| M7Seven a răspuns:

Undeva de pe la jumatatea lunii decembrie, cel mai proabil in jurul datei de 15 poate cu cateva zile mai devreme. Daca o sa va uitati atent la toate campaniile mari o sa vedeti ca se invart in general in jurul datelor de salarii, 10, 15, 25, pentru ca atunci lumea primeste banii si clar este un buget mai mare pentru cumparaturi.E una dintre chestiile psihologice care se folosesc in marketing

1 răspuns: