| EuMiha2020 a întrebat:

In data de 11 mai 2020 am facut o comanda pe www.czxsports.com si inca nu am primit nici o comanda.Stie cineva dacă e un site fake (la termeni condiții este vorba despre shopica SRL). Precizez ca banii din banca mi i-au luat.Nu au nici un nr de telefon si nici nu mi-au trimis nici o confirmare a comenzii.

1 răspuns:
| Violleta2022 a răspuns:

Pare a fii un site suspicios. Programul meu de malware a detectat activitate suspicioasa si l-a blocat imediat.