| Ella42510 a întrebat:

locuiesc in Germania și as vrea sa știu dacă ma poate ajuta și pe mine cineva cu un site de huse și accesorii pentru telefoane, mulțumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| MihaelaDart a răspuns:

Iti recomand sa mergi in localitatea ta la magazinele turcesti de reparatii si vanzari telefoane/pc-uri acolo vei gasi de toate.
In cazul in care nu gasesti sau nu iti place poti comanda depe amazon.de, ebay.de, https://www.onedirect.de/telefon-schnurlos/zubehoer

| Ella42510 explică (pentru MihaelaDart):

Cred ca o sa comand de pe Amazon, mulțumesc de ajutor!?

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Daca nu ai gasit in magainele din apropiere, poti cumpara dupa amazon sau ebay.

| Ella42510 explică (pentru Violleta2022):

Am sa comand de pe Amazon, mulțumesc de ajutor!