| FrantescuIuliana1 a întrebat:

Bună ziua, ma numesc Iuliana și am o întrebare. Eu am un copil caruia îi place lego, e fan lego și el are un set 75032 x wing fighter care are câteva piese lipsa și m-am uitat cum sa iau piesele de undeva și am găsit ca pe site lego sunt piese pierdute. Am adăugat în cos ce aveam nevoie dar după aceea mi-a trimis un email ca nu s0a înregistrat Comanda și ca orice comanda similara mai încerc este anulata. Ma poate ajuta cineva?

Răspuns Câştigător
| NoTurbinaNoGood a răspuns:

La sectiunea "contact" de pe site-ul respectiv, gasesti numarul lor de telefon.
Ii suni si poate iti vor trimite comanda. Sa ai in fata produsele care iti trebuie, ca sa le poti da codul lor, sau denumirea.
PS: probabil exista o valoare minima pentru comenzi, ai depasit-o?

| FrantescuIuliana1 explică (pentru NoTurbinaNoGood):

Cred ca da, din păcate. Am sa încerc mulțumesc frumos. Dar tu știi cumva limita?

| NoTurbinaNoGood a răspuns (pentru FrantescuIuliana1):

Limita maxima nu cred ca au, ci minima. De exemplu, nu poti trimite o comanda mai mica de 30 de lei.
Incearca sa comanzi telefonic, poate se rezolva.

| FrantescuIuliana1 explică (pentru NoTurbinaNoGood):

La ei încă nu e valabil sa cumperi piese cu preț le cumperi gratis la piese pierdute sau piese rupte. Am sa ii sun mulțumesc pentru sfat!