| Allexx11 a întrebat:

nu stiu daca am pus unde trebuie intrebarea, aceasta fiind la shopping, dar este vorba de shopping pana la urma.online.as dori sa stiu si eu...deci vreau sa comand niste produse de pe un site care livreaza numai in Anglia, iar eu sunt din Bucuresti, cum fac sa le aduc de acolo fara a avea pe cineva care sa puna coletul la o firma de transport? se poate prin DHL sau alte firme sa preia ei coletul si apoi sa mi-l trimita in tara? multumesc pentru atentie

2 răspunsuri:
| Georgix_7380 a răspuns:

Buna :). In general daca ai vrea sa-ti comanzi online ar fi bine pentru siguranta ca vei primi coletul, ar fi bine sa comanzi de la firme romanesti. As putea sa-ti dau un exemplu: www.bonprix.ro. Sunt lucruri dragute si de calitate.

| Allexx11 explică:

Stiu cum stau lucrurile in Romania...prefer site-urile din afara.stiu eu de ce...dar am nevoie de informatia asta pentru ca nu imi aduc aminte sa am pe cineva pe meleagurile alea ca sa trimita comandalaughing