| Reggye a întrebat:

Pielea ecologica este piele intoarsa?
As dori sa-mi cumpar niste tenisi din piele ecologica si nu as dori sa iau tipul de piele intoarsa!

Răspuns Câştigător
| Violleta2022 a răspuns:

Pielea ecologica nu este piele intoarsa!
Pielea ecologica este imitatie de piele, adica orice altceva numai piele original nu este, fiind produsa sintetic.

1 răspuns:
| denisTiky a răspuns:

Pielea intoarsa e piele intoarsa iar pielea ecologica de fapt nu e piele..este imitatie de piele normala dar ea de fapt e facuta din tot felul de prostii..deci nu te astepta sa nu iti miroase picioarele urat cand le scoti din incaltaminte pentru ca aceea nu e piele.