| GabrielR1101 a întrebat:

stie cineva daca am comandat ceva si nu mi-a ajuns biletul cu care merg la posta, pot sa ma duc doar cu buletinul sa ridic comanda de la posta?

2 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Da, se poate, bineinteles daca ti-a ajuns deja coletul.

| mihai69 a răspuns:

Teoretic, se poate, dar e foarte posibil ca la oficiul poștal să nu fi ajuns coletul, iar dacă a ajuns, să nu îl primești din cauza „amabilității" funcționarilor de la ghișee, care dacă nu au în față „numărul trimiterii" nu sunt în stare să găsească un pachet printre alte vreo 30...