| Cristian2426 a întrebat:

Buna ziua TPU, Am dat comanda pe 11 februarie la h&m pe 27(adica azi) am anuntat ca nu sunt acasa cand a venit curierul si am primit pe email urmatoarele: "Pentru ca noi sa putem rambursa suma de 409, 95 lei pentru comanda numarul X, va rugam sa va actualizati datele cardului si contul bancar" Nu inteleg daca asta inseamna sa imi returneze ei bani sau sa le dau eu bani pe o comanda anulata... Fiindca eu cand am plasat comanda am ales sa platesc cash.

Răspuns Câştigător
| Simpatic a răspuns:

Or fi gresind si ei mesajul sau formularea, pe de alta parte te-a sunat curierul? si daca te-a sunat de ce nu i-ai zis sa vina cu coletul maine (a doua zi) la o ora indicata de tine?

| Cristian2426 explică (pentru Simpatic):

Pai asta zic cand m-a sunat curierul eu i-am spus ca nu sunt acasa si sa revina maine dupa ora 16:00 daca poate ca dupa sa primesc acest email

| Simpatic a răspuns (pentru Cristian2426):

O sa te sune din nou si o sa primesti coletul!

4 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Eu cred ca au gresit cand ti-au trimis mesajul! Nu-i vorba de tine daca n-ai platit nimic.

| BuBBlesykeSs a răspuns:

Inseamna ca ai plătit înainte? Asta înseamnă că ei o sa-ti dea bani laughing) suna 100% ai primit mesaj della ei cu nr curierului etc