| Bogdan543210 a întrebat:

Buna ziua TPU, am o intrebare.
Mama mea face 43 de ani si de ziua ei stiu ca si-ar dori un inel de aur model simplu si frumos, ma puteti ajuta sa imi aratati, cam ce model sa aleg?

2 răspunsuri:
| Sonia822 a răspuns:

Conteaza cine ii da inelul. Inelul e dat de pereche. Si e simbolic, nu neaparat cu rol de accesoriu. E ciudat sa-si doreasca inel de la propriul copil, pentru ca simbolul inelului e: sunt casatorita, am pereche, nu-mi trebuie alt sot, indreapta-ti privirea in alta parte pentru ca sunt maritata, etc.

| Daniel323 a răspuns:

Mai bine o lasi pe ea sa-l aleaga.