| RanyMaryStary26122521 a întrebat:

Buna ziua, TPU! As avea si eu nevoie de o idee de cadou pentru parinti, de Craciun. Ceva nu foarte scump cum ar fi vacante sau lucruri din astea. Ceva simplu care sa fie tinut minte. Multumesc!

Răspuns Câştigător
| Iamforfun a răspuns:

Depinde ce îi place fiecăruia. Poți să le iei seturi de cosmetice pentru damă și pentru bărbat.
Sau cărți dacă le place să citească.
Poți să le iei câte un hanorac cu motive de Crăciun, sau fulare la fel.

| RanyMaryStary26122521 explică (pentru Iamforfun):

Mulțumesc mult!? in considerare?

| RanyMaryStary26122521 explică (pentru RanyMaryStary26122521):

Mulțumesc mult! Îl voi lua in considerare?