| anonim_4396 a întrebat:

Bună ziua, TPU! :* Eu am vreo 3 selfie stick - uri acasa, imi plac mult fotografiile. Am însă unul nou de la Claire's pe care nu l - am folosit. Am pus anunt pe Olx, insa m - am gândit ca și aici sunt oameni care doresc un selfie stick. Eu l - am luat cu 72 de lei și îl dau cu 60.Anuntul e la adresa : http://www.olx.ro/oferta/selfie-stick-accesorii-smartpho ne-ID7NDBt.html
As fi foarte recunoscătoare daca ați fi interesați sa îl luați, it is a win-win. Contactați - ma pe contul Olx sau pe numărul de telefon personal, este în anunț. Mulțumesc anticipat! :)

2 răspunsuri:
| MihaelaDart a răspuns:

Ca sugestie, ai putea sa scrii in detalii... ca sa fi sigura ca intri in posesia banilor, cei care locuiesc in Bucuresti, le poti inmana produsul si personal. Poti pune anuntul acesta si pe grupurile de pe Facebook care sunt destinate vanzarilor. Ai avea mai mult succes acolo, decat aici.

Succes!

| Florin_Petrica_1999 a răspuns:

Nu ai sanse sa-l dai