| CreepOrange2 a întrebat:

Urmeaza sa merg la picnic si vreau sa cumpar niste pahare de unica folosinta. Calatoresc destul de mult si stiu ca in alte tari paharele de unica folosinta se numesc cupe izolate(insulated cups), in Romania pot gasi doar acele pahare mici de plastic care se rup foarte usor si sunt de proasta calitate. Daca puteti sa imi spuneti de unde sa cumpare aceste cupe izolate mi-ati fi de foarte mare ajutor. Daca nu stiti ce sunt, sunt acele pahare facute dintr-un material similar cartonului cum intalniti si la fast-food(McDonald's, KFC, etc.)
Va rog, ajutati-ma.

Răspuns Câştigător
6 răspunsuri:
| relian a răspuns:

Pai asa si sunt din carton cerate, dar pot fi si din carton necerate sau din polistiren.Le gasesti la supermarket.Sint si farfurii si pahare intreaba, dar la un supermarket ceva mai maricel nu la cotete din astea mici.

| octav005 a răspuns:

Pai le poti cauta in supermarketuri. acolo gasesti multe modele

| Happy33 a răspuns:

Buna

| Happy33 a răspuns:

Poti sa imi dai funda, te rog...