| Ana1329 a întrebat:

Vreau sa cumpar 2 obiecte vestimentare de la Stradivarius, din magazinul online. Problema este ca nu am un card, si site-ul nu accepta sa livreze in sistem ramburs. 1. Exista vreo modalitate prin care pot sa le comand in afara de cea cu, cardul?
2. Daca adaug un item in cosul de cumparaturi, iar stocul dp site se epuizeaza, automat se sterge si din cosul meu? Multumesc anticipat, o zi frumoasa tuturor!

Răspuns Câştigător
| MihaelaDart a răspuns:

Doar cu cardul parintilor tai sau a unei matusi, veri ai putea face cumparaturi online daca au Visa sau Maestro. Depinde de fiecare site in parte, altele le sterg din cosul de cumparaturi, altele iti lasa produsele desi scrie in dreptul lor ca nu mai sunt pe stoc.