| Valentin_Vali_1998_1858 a întrebat:

Buna ziua vreau sa imi cumpar un aparat de ras si tuns barba dar nu stiu care este cel mai bun eu am vrut sa imi cumpar aparatul Philips OneBlade Pro QP6520/20 dar am descoperit ca lama dureaza doar 4 luni m-am orientat spre aparatul Philips BT5205/16 dar scrie ca tunde barba nu stiu daca si rade! Ma puteti ajuta cu un sfat s-au daca aveti voi un aparat care si rade si tunde barba bugetul il am pana in 300 lei! Multumesc

3 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

E. Sunt alea profesionale dar sunt scumpe. Philips QG3380/16

| Roxin a răspuns (pentru Salontanul):

Frumos modificat raspunsul. laughing

| Roxin a răspuns:

Salutare!
Eu folosesc Philips QG3380/16 seria 7000. Are toate nivelele posibile de tuns si ras, inclusiv un capat pentru ras complet iar lama dureaza destul de mult. Il am de 6 luni si imi aranjez barba cam la fiecare 3-4 zile. Personal, sunt foarte multumit. Bateria tine destul de mult, se incarca repede, mod Turbo la nevoie.