| billyșorr a întrebat:

Bunaaa, am nevoie urgentă de ajutor! Ce cadou sa ii fac surorii mele la cununie? Buget 100€

4 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Sora ta va incepe o viata noua, in propria familie.
Daca-i place sa gateasca, eu asi recomanda un robot BUN de bucatarie, care este de mare ajutor, pe timp indelungat.
Evident, cadoul sa-l cumperi dupa nunta (sa nu primeasca si alti asemenea roboti, fiindca nu va avea ce face cu doua happy ). Totodata, cel mai bine ar fi sa vorbesti si cu mama voastra, in secret, poate veti alege ceva si mai POTRIVIT si PRACTIC pentru sora ta.

| Adry05 a răspuns:

Ai putea sa-i dai un set pandantiv cu cercei mai pretios. Oricum, ceva accesoriu/bijuterie

| xerxes1 a răspuns:

Decat sa-i iei o porcarie mai bine ii dai banii.

| emayperritos a răspuns:

Ai putea sa îi cumperi niste bijuterii, o carte dar chestia este ca intentia conteaza. Poti sa-i mai cumperi un telefon sau o tableta cu acesti bani doar daca nu are.