| xmariaa0 a întrebat:

Bunăăă! Ați comandat vreodată un produs de pe Wish? Produsele sunt exact ca pe site şi sunt livrate acasă? Iar transportul este gratuit? Este de încredere aplicația?
Mulțumesc anticipat!

3 răspunsuri:
| CEACLIU a răspuns:

Buna, eu muncesc cu wish de aproape 2 ani, comanda o cantitate anume de produse si o vand la alt pret, singurul inconvenient e timpul de așteptare poate dura chiar si 2 luni, in rest sunt fiabili, Dacă nu iti sosește poti cere bani înapoi, important este sa nu bifezi ca ti-a venit produsul si in 3 zile ai bani in cont.o seara plăcuta

| xmariaa0 explică (pentru CEACLIU):

Deci plata se face doar cu cardul?

| BogdyBog91 a răspuns:

Salut! Sunt ok, dar verifica detaliile de livrare si descrierea intotdeauna sa vezi ce vine in pachet.