| madăfacănvmm a întrebat:

Bunaaa! Azi am tras biletele pentru secret santa si cum suntem 29 am pus o si pe diriga. Desigur ca mi-a cazut mie. Ideea e ca si a exprimat dorinta ca vrea sa vada cadouri UTILE SI DIN SUFLET nu ceva deep gen mosi craciunci si braduti. As vrea sa nu ii cumpar ceva neaparat, sa ii fac eu ceva dar nu am idee ce. M am ganditbla ceva tricotat, e mai excentrica de fel. Astept ajutorul vostru. Va multumesc!

Răspuns Câştigător
| Adry05 a răspuns:

Ia-i un sal sau un fular.
O pereche de manusi elegante
Un suport pentru lumanari cu tematica de Craciun
Un pachet cu lumanari parfumate
O cutiuta muzicala cu cantec de craciun

5 răspunsuri:
| AndreiDesire a răspuns:

Ai putea sa ii faci cadou asa. Un pulover foarte pufos si moale o ciocolata si niste flori. Crede-ma e cel mai bine.

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Moș Crăciunci? Sau crășunci?

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Ce vârstă ai?

| madăfacănvmm explică (pentru CristiDinBucuresti):

16 si scuze, dar nu am fost atenta. Sunt cam stresata.

| madăfacănvmm explică (pentru AndreiDesire):

Dap... Dar nu vrea sa depasim 20lei...