| Anonim102938 a întrebat:

Buns TPU! Ce parere aveti despre aliexpress? Ati comandat ceva de acolo? In cat timp v-a ajuns comanda?

Răspuns Câştigător
| Andreea_Lazar_1996_OAzz a răspuns:

Hey! Unele haine sau accesorii arată că in poze iar altele nu. Daca vizionezi un produs si dai la comentariile produsului, o sa vezi ca oamenii care cumpara produse, fac poza produprodusului si o lasă in comentarii ca sa vada daca merita cumparat sau nu.De obicei produsele sunt ok.Comanda vine in max 2 sapt si transportul e gratuit.