| anonim_4396 a întrebat:

Ca sa faci o comanda pe site-ul miniprix.ro trebuie sa fie de o anumita suma? nu am gasit nicaieri pe site-ul lor scris care e comanda minima.
poate face comanda orice persoana sau trebuie sa cumperi en gross?

3 răspunsuri:
| bogdanworld a răspuns:

Salut. Iti recomand cu incredere www.smallprix.ro din mai multe motive: preturi mult mai mici decat siteurile celalalte, livrare in 1 zi cu transport gratuit, produse noi aproape zilnic, produsele sunt tineresti, in pas cu moda. Am comandat si eu si sunt foarte seriosi si promti.

| 123456 a răspuns:

Nu trebuie sa pui comanda de o suma anume poti pune dor un produs. insa mai e ceva ca daca pui peste 150 ron livrarea e gratuita :d

| Crs a răspuns:

Nu conteaza cate produse comanzi sau suma
taxa de transport este de 12 lei
iar daca faci peste 150 de lei comanda, transportul este gratuit