| Roxana1803 a întrebat:

Cadouri pentru un copil de 12 ani care s-a maturizat deja? Bugetul cel mult de 250 de lei.Dau funda la cel mai bun comentariu

Răspuns Câştigător
| MissMoon a răspuns:

Ei bine dacă chiar s-a maturizat probabil va aprecia câteva atlase interesante, despre oameni, animale, plante și tot ce ne înconjoară.

4 răspunsuri:
| dede93 a răspuns:

Carti! Intreaba pe parinti ce-l pasioneaza (Harry Potter? Lord of the Rings? ori s-au "rasuflat" de-acum?)
Am vazut prin librarii un fel de Enciclopedii ilustrate pe teme (istorie, tehnica, geografie)- ar trebui sa-i atraga pe baietii de varsta asta.
Iar daca e fata iai ceva haine ce sti ca ii plac.

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Ai mai pus odata aceeasi intrebare, este despre colegul tau, dar ce este intre voi de i faci cadouri, esti sora lui? Mama lui? Lasal in pace.

Răspuns utilizator avertizat
| GazzaRecordsRo a răspuns:

Un ceas elvetian.