| RecycleBin a întrebat:

Cam cat ar costa aprox. o sedinta la solar 60 minute? Dau fundita!:d

5 răspunsuri:
ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

O ora la solar? Ai innebunit? O sa arati ca un curcan fript de Revelion! Si nu numai fript, ci ars de-a binelea.
Sedintele la solar nu pot depasi 30 minute si asta, numai dupa ce ai inceput progresiv, cu 3-5 minute si tot asa.
Gandeste-te ca la solar, e vorba de raze ultraviolete; deci, cele mai periculoase.

| FlorinDiablo a răspuns:

Eu am stat odata o jumatate de ora la solar si dupa aia am iesit parjolit ca dracu facusem arsuri

| ivancunemo a răspuns:

Cam 60de ron funda nu uita ceai spus

| gamag a răspuns:

1.5lei/minut. o ora: 90leihappy