| alecsasweet a întrebat:

Cam cat costa un card de memorie MicroSD pentru telefon de 4GB?

6 răspunsuri:
| denisuk12 a răspuns:

In jur de 40-50 lei

| LionelAndres a răspuns:

30lei

| xCarol a răspuns:

Eu mi-am luat cu 37 de lei. happy

| deejaydiablo a răspuns:

Buna! Mi-am tot cautat un job pe internet si cred ca am gasit cea mai simpla si banoasa metoda. Tot ce trebuie sa faci e sa trimiti cateva e-mailuri pe zi si poti castiga lejer 100 de euro pe saptamana, lucrand doar 2-3 ore pe zi. Cauti un job la domiciliu sau pur si simplu vrei sa iti suplimentezi veniturile? Iti ofer un job pe care poti sa il practici de la calculatorul tau, de acasa, fara prea mare efort. Nu ai nevoie decat de un calculator conectat la Internet si un minim de cunostinte legate de accesarea site-urilor on-line. Pentru informatii suplimentare, trimite un e-mail cu subiectul "INFO" pe adresa shoparrena@yahoo.com

| Rusca_Andrei_1996 a răspuns:

Cam 32 de lei!