| Cosmin_Sergiu_2000 a întrebat:

Cam de cate sticle de vodka, santal si whiskey este nevoie pentru un majorat de 23 de persoane?

Răspuns Câştigător
| FoxyM a răspuns:

Salutare! Majoratul este o petrecere unică în viață pentru fiecare persoană și trebuie petrecută așa cum trebuie. Dacă majoratul este făcut la un local, ar trebuie 2 sticle din fiecare(vodka, whiskey)și suc Santal în jur de 4 cutii la o masă de 6-8 persoane, iar dacă este făcut acasă, în jur de 4 din fiecare sticlă de alcool și 6 cutii de Santal.

3 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Cati baieti, cate fete, cati beau, cati beau ca porcii?

| sofisis a răspuns:

Depinde. Vrei sa stati in picioare sau sa va tarati la final?
Ia si tu 2 de vodka, 6 santal si 2 whiskey. La 23 de copii 4 sticle de tarie e suficient. Plus ca presupun ca printre astia 23 sunt si fete iar fetele nu prea beau tarie cine stie ce. Si nici toti baietii nu beau tarie