| huideni1845 a întrebat:

Cand este Black Friday la Emag si Flanco?

6 răspunsuri:
| express11 a răspuns:

Vinerea viitoare.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pe 21 noiembrie

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De pe 21 noiembrie. Cred ca tine 3 zile.(nu sunt sigura)

| Sk8terBoy a răspuns:

Vineri, 21 noiembrie, cel mai probabil incepand cu ora 8:00. Aboneaza-te la newsletter si fii la curent cu reducerile: http://www.emag.ro/? ref=ps&emag_click_id=8498f82bb03e2ca12f490811e7bd02de

| tania0cool a răspuns:

Black Friday - 21 noiembrie, (peste 4 zile) vineriwinking In caz ca vrei sa iti cumperi ceva, te sfatuiesc sa cumperi online. E mai OK decat sa stai ore in sir la coada si apoi sa te impinga toti prostii din magazin. La Emag sunt cele mai multe dar si cele mai bune produse happy Sper ca te-am ajutat!
Funda? big grin