| Eveline98 a întrebat:

Cand imi ajunge coletul am dat comanda de 7 zile si inca nu a ajuns. Mai imi vine comanda? Daca nu vreau bani inapoi.

3 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Nu spui de unde l-ai comandat, in ce mod trebuie sa-ti vina, etc? Cum sa facem sa ghicim noi?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Maine o sa vina, daca nu iti vine maine coletul o sa iti dam "bani" inapoi - precis! laughing

| Alexul99 a răspuns:

Suna la numarul lor de contact, daca imi spuneai si de unde ai facut comanda te ajutam cu numarul laughing