| roxyroxy22 a întrebat:

Cand incepe sezonul 5 din Iubiri Secrete

Răspuns Câştigător
| ionutzinca a răspuns:

Incepe in februarie/martie 2013. Citeste aici : http://iubirisecrete-5.blogspot.com/ :P

| roxyroxy22 explică (pentru ionutzinca):

Multumesc va pup

| Whendis a răspuns (pentru roxyroxy22):

Si funda? laughing

10 răspunsuri:
| pwp a răspuns:

In februarie 2013

Răspuns utilizator avertizat
| corbeaioanagabriela a răspuns:

Se stie.S-a anuntat.Nu te-ai uitat la televizor? Uite iti propun sa te uiti le google.Sau asteapta.Inca se fac filmarile.Incepe in februarie martie

| ionutzinca a răspuns:

Nu incepe pe 5 februarie ca de abia e la episodul 31

| lavi990 a răspuns:

Poate sa inceapa si in 14 ianuarie

| Gabriel_Dumitru_1975 a răspuns:

Deci toti spuneti doar minciuno uitati-va adenti in fiecare dimineata nu stiu sigur la cce ora si o sa vedeti ca se difuzeaza sezonul 4 de la capat atunci cand se va termina sezonul 4 pentru a 2 oara va incepe sezonul 5 deci nu mai spuneti aberati la acest copil care a pus aceasta intrebare este probabil dupa calculele mele pe 25 februarie dar nu ie sigur funda te rog

| Robert_Turkosi_1994 a răspuns:

Pe ce data incepe iubiri secrete

| Sarbu_Bianca_1998 a răspuns:

Iubiri secrete incepe pe data de 18 febroarie.