| qieiqpalz a întrebat:

Cand is mai ieftini papucii de vara?(acum iarna sau la vara?)

9 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Daca acum mergi sa-i cumperi descult in zapada, poate le primesti gratis.

| qieiqpalz explică (pentru Bula):

Am bocanci.

| Bula a răspuns (pentru qieiqpalz):

Daca-s dintr-alea, "de firma", atunci vei plati mai scump. tongue

| Violleta2022 a răspuns:

Ar trebuii sa fie mai ieftin acum, in extra sezon, dar depinde de magazin, daca au reduceri sau nu.

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Depinde de cine îți dă papucii.
Și fiindcă iarna nu-i ca vara, e mai bine să îți dea papucii vara, că până la iarnă găsești altă vită încălțată.

| aXy99 a răspuns:

Sunt la fel. Daca nu se epuizeaza stocurile ai sanse sa iei putin mai ieftin, dar de regula se epuizeaza si nu mai gasesti.

| Goete a răspuns:

Totul depinde de raportul cerere-oferta. Numai sa gasesti papuci de vara

| Goete a răspuns:

Pardon. Si de "politica" vanzatorului

| ibaal a răspuns:

Depinde de unde ii ieilaughing