| TipaMov a întrebat:

Cand merg la cumparaturi vad tot felul de rochite,bluze,pantofii,fuste,blugi,etc, etc.si nu pot sa ma abtin sa nu le vreau.Ce pot sa fac,?sad. Funda!:*

Răspuns Câştigător
| ElenaDanielaE a răspuns:

Nu ai cum sa te abtii tongue... Asa suntem noi, fetele!laughing Si mie mi se intampla la fel. Mereu mai vad ceva care imi place si trebuie sa o/il am. Sper ca ti'am fost de folos. Te pup! :* Fundaaaaa?

2 răspunsuri:
| Zabbyel a răspuns:

Ai o "fobie" a shopingului laughing trece in timp cu foarte mare ambitie.

Răspuns utilizator avertizat