| Daniel9988 a întrebat:

Cand sunt reduceri la galeriile lafayette?

Răspuns Câştigător
| Rei a răspuns:

Ianuarie și iulie și înainte de colecția de toamna

3 răspunsuri:
| JusTPauL a răspuns:

Cine are bani sa faca cumparaturi de lafayette se mai uita la reduceri? laughing

| Daniel9988 explică (pentru JusTPauL):

Da,pentru ca de exemplu o bijuterie de la Coriolan de aur masiv costa in pretul brut 2000 euro, cea mai ieftina, iar la reducere este in jur de 1500. O geaca d epiele Prada costa 1800 euro, reducere la 1200.Asta zic, s-a intamplat sa merg acolo cand era perioada reducerilor dar nu mai stiu cand...Vara.

| AlexCristi97 a răspuns:

Cand vor sa te faca sa crezi ca nu te fura, desi te fura ca si in zilele fara reduceri (/ ca si la produsele fara reduceri).