| popmirgea1999 a întrebat:

Cand vine fan curierul daca am facut comanda joi seara?(sau cand ar trebui sa vina)
am dat toate datele, numarul de telefon, tot

5 răspunsuri:
| BiuL a răspuns:

Depinde cand e expediat produsul. Ar trebui sa iti trimita site-ul de pe care ai facut comanda un mail sau sa iti afiseze in contul tau de pe site, cand iti expediaza comanda.
Joi seara ai pus-o, ma gandesc ca vineri au trimis-o, ar fi trebui sa ajunga deja.

suntserios
| suntserios a răspuns:

De unde spanac sa stim noi? poate magazinul de unde ai comandat nu are pe stoc, poate ei trimit comanda abia sapt viitoare

| neutrino a răspuns:

Ar fi trebuit sa ajunga.

| Radu1015 a răspuns:

In 48 de ore maxim.

| SAMM0603 a răspuns:

Maxim 48 ore. Uneori in 24 de ore ajunge.