| Altadata a întrebat:

Cand vor fii urmatoarele reduceri pe site-ul Emag? Vor fi si de pasti?

Răspuns Câştigător
| daassh a răspuns:

Sigur ca vor fi de pasti, e-mag-ul are aproape tot timpul reduceri, asa ca stai cu ochii pe el, ce-ti recomand eu e sa te abonezi la newsletter-ul lor si ai sa primest saptamanal toate reducerile pe care ei le au.Succes!

1 răspuns:
| mostwantedx a răspuns:

Chiar acum au reduceri! Însă nu la toate, ci doar la unele (poate găsești aici ceva ce te interesează): http://bit.ly/1x8Fhhn