| Lily_7736 a întrebat:

Care aparat credeti ca este mai bun? relax and tone (cel clasic), sau relax and tone red power(are raze infrarosii). se poate folosi oare si de persoanele sub 18 ani, sau exista contraindicatii?

Răspuns Câştigător
| andutxza a răspuns:

Stii la TV spune ca nu se poate folosi pentru persoane sub 18 ani oricum eu nu prea am incredere in top shop...Mai bine faci miscare si manaci sanatos(fructe multe) si sa stii nu iti recomand cel cu ifrarosii e mai bun cel classic

2 răspunsuri:
| coolestpageer a răspuns:

Cred ca cel mai bun este relax and tone classic pentru ca ai >

| malinutzza_6881 a răspuns:

Nu cred ca produsele top shop sunt de incredere ma gandesc ca relax end tone te face sa slabesti dar nici chiar asa ...exagereaza.mai bine si mai sanatos faci miscare si cat despre razele inflarosii nu prea cred ca functioneaza mai bine decat celelate...