| Noname1465 a întrebat:

Care ar fi top 10 parfumuri de la metropolitans?

Răspuns Câştigător
| Denisse_8813 a răspuns:

Au 10 "parfumuri"?
Mai... terminati cu chestiile alea infecte! Dupa aia intrati si spuneti ca"am nu stiu ce eruptii pe piele","ca ma mananca", ca am ustura" etc. De cat sa iti cumperi 10 ...parfumuri la 20lei mai bine iti iei unul si de calitate. Serios, sa nu intelegi ca incerc sa influentez dar produsele alea cat costa, atata fac! happy

5 răspunsuri:
| miauu a răspuns:

Ioi

sunt naspa parfumurile de la ei

| PiTik0t a răspuns:

PArfumuri smug love struck Buna Intrebare love struck
1 Cascada
2 only one
3 insomnia
4 majestic
5 and
6 Verisage Ice Diamond
7 Hypnosis
8 grasiela
9 eds free landy
10 merilou

Răspuns utilizator avertizat
| IonelaDi a răspuns:

Eu iti recomand sa iti cumperi parfumuri de la firme cunostute care fac diferenta. ai aici un top cu cele mai tari parfumuri

dama - http://esente-parfumuri.ro/top-15-parfumuri-femei/

barbati - http://esente-parfumuri.ro/top-15-parfumuri-barbati/