| dyadyanadya a întrebat:

Care cel mai ieftin pret pentru un telefon touch screen?

8 răspunsuri:
| Roxin a răspuns:

In functie de model si performante...pretul poate ajunge si la 400 de lei.De exemplu Samsung Star. 380-400 de lei maxim. E un telefon bun. Sper ca am fost de ajutor. O zi buna!

| stefanutzstefan a răspuns:

Alcatel ot 806

| Lore9999 a răspuns:

142, 90 RON happy

| maria121 a răspuns:

Aproximativ 300 lei, dar mai vine nu iti lua cel mai ieftin telefon ca e posibil sa strice repede.

| fernanda1999 a răspuns:

124, 90 lei sau {200 lei touch screen cu hellokitty cu abonament sum am eu}

| BeautyDream12 a răspuns:

Paii... cel mai bun telefon touch screen costa cam... 300 lei(3 milioane)400 lei.
Depinde ce modell estee si sa il iei din magazin. Fundita?

| ஐBeatriceஐ a răspuns:

Cel mai ieftin este in funtctie de 400 300 de lei depinde eu am tel de 10000 lei