| Etro a întrebat:

Care detergent este mai bun dintre Ariel și Savex?

8 răspunsuri:
| GabiDumitrescu a răspuns:

Ala la care vezi mai putine reclame...

| Simpatic a răspuns:

Ariel

| Catrice a răspuns:

Hmm as zice Ariel... da' dacă nu-ți permiți atunci Savex. Sau Dero.

| alina2k18 a răspuns:

Ambele mi se pare ca spala la fel de bine, dar folosesc alt detergent acum pentru ca nu suport parfumul puternic pe care il lasa si Ariel si Savex si Dero desi dau extra clatire intotdeauna.

| Speranta12 a răspuns:

Ariel

| Anonima163333 a răspuns:

Ariel.

| Nonolita a răspuns:

La Ariel se face multa reclama. Savex, spala la fel de bine desi e mai ieftin. Pe vremea cand nu-mi permiteam de nici un fel, am primit de la cineva un Savex. Apoi, am folosit la ei in casa si Ariel. Nici o diferenta. Acum folosesc altceva, doar pentru ca mi-a placut numele. Dar mai ieftin decat Ariel.

| svenhassel13 a răspuns:

Ariel