| IonutPetre12 a întrebat:

Care e cea mai puternica boxa portabila la 100 de lei?

11 răspunsuri:
| Simpatic a răspuns:

La 100 de lei nu poti vorbi de putere.
am un sistem audio vechi de +250W si am cautat unul identif nou, ce crezi la sistemele pana in 1000 de lei numai minciuni vei gasi, nu scot nici 100 W reali dar ei spun si 300W la aceasta gama de preturi. Deci in materie de sisteme audio ceva care sa se auda si tare cu multi W rms si corect din punct de vedere al calitatii (hi-fi) costa!
Deci cu 100 de lei cumperi fluier.

| GabiDumitrescu a răspuns:

Vuvuzela! Iei o vuvuzela si sufli. Nimic pana in 1000 RON sau mai bine nu o bate!

| Frank51 a răspuns:

Vrei sa zici galagioasa, nu? E ca la lotto, nu poti sa stii care cum este, decat daca mergi si auzi in magazin si le compari. Din pacate nu te poti lua nici dupa marimea boxei, nici dupa diametrul difuzorului nici dupa puterea indicata pe boxa, asa ca mergi frumusel la magazin si testezi cateva, si o iei pe cea mai zgomotoasa.

| SacuiuRobert926 a răspuns (pentru Frank51):

Pai si greutatea se mai pune

| Frank51 a răspuns (pentru SacuiuRobert926):

E mai simplu sa bage fier la greu in boxa ca sa o faca mai grea, decat sa investeasca intr-un difuzor de calitate. Deci nope.

Răspuns utilizator avertizat
| sayWhaaat a răspuns:

Nimic nu e bun la 100 de lei.

| Popotam a răspuns:

Salut, iti sugerez sa iti iei ceva de firma gen Sony, Akai, nu chinezesti. Desi sunt mai puternice cele chinezesti, se aud prost si tine putin bateria. Daca totusi vrei ceva la banii astia, uite aici o oferta buna: https://bit.ly/2qmej9x