| mgtow a întrebat:

Care e cel mai ieftin hipermarket din Brasov (Kaufland sau Carrefour)?

Răspuns Câştigător
| Pitbull305 a răspuns:

Cele mai ieftine sunt la Kaufland dar sunt unele produse care sunt mai ieftine la Carrefour.

11 răspunsuri:
| Ella a răspuns:

Depinde ce anume vrei sa cumperi.Mie imi plac amandoua.Intai consult ofertele si apoi aleg unde sa merg. Dar de obicei, in Kaufland cosmeticele sunt intr-o gama mai variata si sunt mai ieftine la fel si legumele congelate si pastele.

| mgtow explică (pentru Ella):

E bine atunci, poate ne intalnim prin oras daca e fara sa stim, glumeam oricum.

| Ella a răspuns (pentru mgtow):

Da...poate la cumparaturi... daca ma recunosti sa dai cu cosul de cumparaturi peste mine laughing)

| mgtow explică (pentru Ella):

Oricum esti prea mare pentru mine ai peste 26 de ani sunt sigur.

| Ella a răspuns (pentru mgtow):

Stai linistit ca nu bateam nici un apropowinking am prieten si banuiesc ca ai vreo 24 de ani, deci esti mai mare ca minewinking

| mgtow explică (pentru Ella):

Am 21, si tu ma depasesti.

| Ella a răspuns (pentru mgtow):

laughing) Daca zici tu, atunci am vreo 30laughing Sa cresti marewinking

| mgtow explică (pentru Ella):

Numai bine de tine.

| BlaaBlaa a răspuns:

Kaufland.

| Diaaaana a răspuns:

Kaufland

| mikutzatha a răspuns:

Kaufland.