| intrebariinteligente a întrebat:

Care e diferenta dintre p9 si p10 lite? diferenta de pret e de vreo 300 lei, care merita mai mult si de ce? ce are unul mai bun? multumesc anticipat

2 răspunsuri:
| Croitor_Alina_2000 a răspuns:

Eu ma folosesc de p10 lite si pot spune ca sunt super multumita, cred ca diferenta e de aplicatii, aspectul exterior(mie personal imi place mai mult modelul celui p10 lite, este mai comod si dragut), versiunea de Android e mai noua si viteza de navigare este mai mare, bateria tine mai mult si este mai rezistent la lovituri(iti spune cineva cu experienta), alegerea este a ta insa eu personal am preferat p10 lite, sper ca te-am ajutat

| fanhhro a răspuns:

Salut! Exista diferente. Procesorul este putin mai bun la p10 lite, mici diferente la amprenta care functioneaza mai bine pe p10 lite si aspectul p10-lui. Oricum ar fi, eu iti recomand oricare din cele doua produse.

Mie imi place culoarea asta la p10 lite: http://bit.ly/2BEWBBY!