| SoareDaniel a întrebat:

Care e din Pitesti, s-a deschis euromall-ul? Ms

2 răspunsuri:
| JicaContra a răspuns:

NU s-a deschis nici un magazin fara intrare DIRECTA stradala, deci NICI UN MALL NU SE CALIFICA... PUNCT!

totusi magazinele cu mancare (hypermarket-urile) din mall-uri se califica, dar NU sunt tot mall-ul, doar hypermarket-ul din mall!

de exemplu, MAINE ma duc in Cora Sun Plaza, insa doar in hypermarket, NU IN MALL!
iar cand o sa ies, o sa iau niste mancare de la McDonalds drive, chiar daca nu am masina, pentru ca o sa ma invart in jurul magazinului, si NU "trebuie" sa am masina, daca stau in cartier (nu intru inauntru, stau DOAR afara)

| SadBoyForever a răspuns:

Eu sunt din Curtea de Argeș, dar vreau să îți transmit că EuroMall Pitești s-a deschis deja, deci totul este în regulă.