| mariucaaa28 a întrebat:

Care e faza cu produsele resigilate de pe eMag?

5 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

In principiu sunt produsele returnate

| OnuOnulică a răspuns:

Adică produsele returnate de ceilalți clienți.

| Mihail2020 a răspuns:

Salut!
Sunt 3 Tipuri de resigilare indiferent si de la ce firma:
1 Ai un timp de 1-30 zile sa returnezi produsul daca esti nemultumit sau este o problema tehnica.
2 Sunt unele produse care sunt in uzura (deteriorare, degradare a unui obiect).
3 Clientul a solicitat o comanda si ai dreptu sa te poti uita sa vezi produsul daca este bun sau functional daca nu il returnea inapoi si isi poate primi bani inapoi (ori il poti verifica acel produs pe loc ori in aceea durata de zile).
Mult Succes!
Marea majoritate 35%-75% produsele resigilate sunt acele produse care au fost returnate inapoi de catre Clienti.

| pbsolver a răspuns:

Daca x cumpara produsul y si il returneaza in 30 zile, z il va cumpara ca resigilat

| anonimus321 a răspuns:

Sunt produsele care au mici/mari urme de uzura!