| zxzx a întrebat:

Care e pretul aproximativ al unui ceas Rolex Daytona in magazin?

_FUNDA-

7 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

Depinde... m-am uitat pe diferite siteuri si preturile variaza foarte mult! am gasit si la 2 mil si la 6 mil
. uita-te aici :
http://ceasuridemana.ro/rolex.html

| INNA_7716 a răspuns:

Pai ca 30 de lei depinde de unde il ei

| zxzx explică:

E in jur de cateva mii de euro rolling on the floor) alea de pe net sunt fakeuri

| hadasan a răspuns:

De la 300 pana la 400 de lei cam asa

| micc a răspuns:

8 mil si jumatate
Vrei sa cumperi (plz fundita)

| adrian_7273 a răspuns:

Eu stiam ca orice model de rolex original e peste 1000 de euro

| bobei a răspuns:

Vand ceas ORIGINAL, ROLEX AD DAYTONA 1992, Steelinox, REGISTERED SWISS MADE ROLEX

Ceasul e impecabil, Are punine zgarieturi mici.

Precizez ca ceasul e ORIGINIAL!

Seria ceasului este: 62523H18

Mentionez ca il dau atat de ieftin pentru-ca am nevoie de bani sa-mi platesc banca! straight face

Pretul: 1000 ron!
Permit mega negociere.