| anonim_4396 a întrebat:

Care este cel mai bun BlackBerry? ma intereseaza : camera, memoria, bateria, in special camera [foto].
Eximplificati si descrieti-l putinpuppy dog eyesfUNFITAA:X

Răspuns Câştigător
| lovemusic90 a răspuns:

Blackberry bold 9900. Are totodata si touch, o camera de 5 MP, memoria de 8GB(dar sunt si carduri de 32GB si nu sunt deloc scumpe, deci memoria nu ar fi o problema) si bateria este de tip Li-Ion 1230 mAh. Mie una imi place cum arata, uite, poti sa il vezi aici:
http://www.google.ro/......tp?/imgres

3 răspunsuri:
| Crucified a răspuns:

BlackBerry curve 8520. Funda?

| Lost0in0your0memories a răspuns:

Hei. deci tin sa iti spun ca BlackBerry curve 8520 nu este deloc ok. adica da, are o multime de functii doar ca bateria lasa de dorit, in cele mai memorabile momente te va parasi!