| ALEXICAmarketing a întrebat:

Care este cel mai ieftin hipermarket?

Răspuns Câştigător
suntserios
| suntserios a răspuns:

Imi vine sa zic Kaufland

4 răspunsuri:
| Anonimuserr a răspuns:

Printre cele mai ieftine sunt Auchan, Carrefour şi Kaufland!
http://www.realitatea.net/......39009.html
Preţurile oricum variază mereu oriunde, atât la hyperkarket-uri cât şi la sueprmarket-uri. Nu vei găsi acelaşi preţ mereu sau o perioadă mai lungă de timp.

| AliGab a răspuns:

Auchan

| Dintrebare a răspuns:

Din experinta mea, pot spune ca nu exista un supermarket unde toate produsele sa fie cele mai ieftine. De obicei exista o diferenta de preturi (mica, oricum) pe categorii de produse. De exemplu, am observat ca produsele de curatenie sunt mai ieftine la Kaufland

| Bianca_Mischie_2000 a răspuns:

Kaufland sau Carrefour