| hilojnfsd a întrebat:

Care este diferenta intre Bicycle Standard si Bicycle Rider Back?

1 răspuns:
| Alchemy a răspuns:

Bicycle standard (sunt mai proaste cartile nu ar trebui sa iti para rau de el, dar in schimb le poti folosi absolut in orice truc) insa Bicycle rider back le poti folosi doar in trucuri de disparitie aparitie recomand mai bine Bicycle Anne Stokes(19 lei +7 lei taxa coletului)
sau Alchemy England bicycle (19 leo +8 lei taxa coletului) vagabond. 9mai id me vb