| TheBoyTheCool24 a întrebat:

Care este marketul din Timișoara cu cele mai ieftine prețuri la alimente?

7 răspunsuri:
DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Nu am fost eu cam la toate... dar la LIDL imi par cele mai convenabile. Dupa Profi.

| GabiDumitrescu a răspuns (pentru DoarBogdan):

In principiu ai avea dreptate, dar la situatia economica e cazul de vinat reducerile din Kaufland sau Carrefour Market.

| DoarBogdan a răspuns (pentru GabiDumitrescu):

De Kaufland am uitat. Dar de Market... nu stiu ce sa zic. Poate doar cu aplicatia Act for good. Insa nu am facut o asa mare comparatie intre ele.

| GabiDumitrescu a răspuns (pentru DoarBogdan):

Act for Good si mai ales produsele cu termen scurt de valabilitate. Sau nu neaparat scurt, dar la care trebuie eliberat raftul. happy

| Werrich a răspuns:

Evită Mega Image, o chifla amarata e 2 lei si o bagheta frantuzeasca normala e 4 lei; la Profi aceeasi bagheta frantuzeasca este 1.59 lei, chifla cu susan fiind 0.49 lei.

| Werrich a răspuns:

Mega Image- preturi mari, tarif dublu sau triplu la produsele de brutarie
Profi- preturi accesibile
CORA - preturi medii (mai scumpe produsele de igiena)
Lidl- preturi mici la unele produse cu LIDL Plus (aplicatie smartphone)
Supeco - preturi mici de discount
Carrefour Market- preturi medii
Penny - preturi medii

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Carrefour,Penny,Lidl.
La UNICARM vei găsi cele mai ieftine alimente.