| anonim_4396 a întrebat:

Care este motivul pentru care de exemplu pe eMAG dai comanda azi de un produs si tot azi iti spun ca il poti ridica din showroom? Au produse pe stock in depozitele din spate?
Imi este sa nu fie vreun produs resigilat

8 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Rapiditate romaneasca - trebuie laudati

| Simpatic a răspuns (pentru mgtow):

Da chiar sunt foarte rapizi!

| darrio2007 a răspuns:

Asta inseamna ca il au in showroom din zona ta. Daca nu ai ales resigilat, nu are cum sa-ti dea resigilat. Am facut si eu comanda de ceva si am mers in Galati in aceeasi zi(locuiesc in Braila)si mi-am luat produsul comandat.

| Iote a răspuns (pentru darrio2007):

Ha, iata ca am prins un brailean!
Vreau doua informatii de la tine (dupa ce am citit pe net cate ceva):
- ce e cu turnul de apa dintr-un parc? Nu stiu care parc. E muzeu, e ruina? Ce si cum se poate vizita legat de el?
- biserica greaca este deschisa turistilor sau se intra numai cand sunt slujbe?
Multumesc.

| darrio2007 a răspuns (pentru Iote):

Turnul de apa este dezafectat, se afla in Gradina Mare, asa i se spune, in apropiere de centrul orasului. Cu ani in urma sus era un bar cu platforma rotitoare(doar mesele erau pe acea platforma).O rotatie completa dura cam 15 minute.
Biserica Greaca, este in renovare, cel putin pe exterior. Nu stiu daca se poate intra inauntru pentru slujbe sau vizite.

| Iote a răspuns (pentru darrio2007):

Multumesc.

| Frank51 a răspuns:

Esti incepator la eMAG? laughing

Cred ca eMAG e cea mai serioasa firma de retail, se mai fac greseli pentru ca totusi vorbim de greseli umane, dar in 99.99% din timp primesti ceea ce comanzi.

| Simpatic a răspuns (pentru Frank51):

Nu sunt nou, comand de cand erau ei intr-o garsoniera sau cum au inceput pe timpuri cand nu erau cumparati de patroni straini, doar ca ma mirasera rapiditatea asta pe care am mai primit-o de cateva ori.
Azi la 08:16 comandasem telefonul si la 12:00 l-am ridicat.