| anonim_4396 a întrebat:

Care firma e mai serioasa:
www.laptop-direct.ro sau www.fractalcomputers.ro
Vreau sa-mi cumpar un incarcator de laptop si aceste 2 firme sunt singurele care ofera ce am eu nevoie.
A mai comandat cineva de aici? Sunt seriosi?

2 răspunsuri:
| lpavel a răspuns:

Cu un incarcator n-ai cum sa iei teapa asa ca alege una care vrei tu dar sa platesti cand vine coletul curierului!

| SpulberRobert a răspuns:

Salut, eu personal am comandat 2 incarcatoare de pe https://www.acumulator-shop.ro/ si totul a decurs cum trebuie, ba chiar am primit cadou o baterie externa. Poate gasesti aici modelul tau de incarcator. De cei mentionati mai sus nu stiu nimic.