| sweetgirl_1922 a întrebat:

Care imi spun e si mie plss foarte repede cum se copiaza dvd in calc ca daca il iau si il pun pe desktop imi apare nu stiu ce plssss mersi:*

3 răspunsuri:
| mersifrumos a răspuns:

Faci imagine a dvd-ul cu Nero. Extensia finala va fi. nrg
Exista si PowerISO care iti ia dvd-uls iti face imagine. iso
Acel fisier de 3 su 4 gb e imaginea DVD-ul salvata in calculator. Acea imagine se ia si se incarca in VLC Player ca s-o vezi.

| xuanbou a răspuns:

Pai, incearca cu nero, sau daca nu selecteaza fisierele si copy - paste ( ctrl +c si ctrl +v ) happy

| pikco a răspuns:

Copy -paste?batting eyelashes