| Vali215 a întrebat:

Care librărie online are cele mai bune prețuri?

4 răspunsuri:
| WhiteLife a răspuns:

Cea la care găsești toate cărțile de care ai nevoiewinking cel mai bine e sa cauți cartea și deschizi fiecare pagina separat și compari preturile. In general nu sunt diferente mari, dar mie mi se întâmplă să nu găsesc toate cărțile într-un loc și n-are rost să plătesc transportul de mai multe ori. Mai bine dau 2-3 lei in plus la preț și le iau dintr-un sigur loc. Mi se pare că Libris are transport gratuit, pe Elefant zilele trecute era reducere 50% la anumite edituri. Încearcă și pe site-urile de anticariate, s-ar putea sa găsești ce cauți la un preț bun.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Librarie.net
Preturi bune. Servicii foarte bune.

| ariannakaterine a răspuns:

Eu una comand întotdeauna de pe "librarie.net". Da, prețurile chiar sunt cele mai buna în comparație cu toate celălalte siteuri, iar serviciile sunt de bună-calitate; coletul sosește prin Curier în maxim 2 zile de la trimiterea comenzii!

| BilaRomânească a răspuns:

Libris sau elefant